קבל קופון הנחה 10% מערכת קידום אתרים אורגני לשיווק נכון לאתר האינטרנט שלך התחל עכשיו>>>

קידום אתרים בגוגל  קמפיינים בפייסבוק וגוגל בניית אתרים בניית חנויות וירטואליות שיווק עסקים במדיה מערכת לקידום אתרים  מדריך אונליין לקידום אורגני לבד 

רישום לספריות, מנועי חיפוש, הפצת תכנים וסימניות

cropped-cropped-Initial-Brand-Salon-e-removebg-preview

רישום לספריות, מנועי חיפוש, הפצת תכנים וסימניות

עזרו ללקוחות המקומיים שלכם למצוא אתכם באתרים שבהם הם משתמשים: רשמו את האתר שלכם לאתרים ולספריות המקומיים הטובים ביותר. קדמו את הבלוג שלכם במנועי חיפוש בלוגים ובספריות RSS. פרסמו את תכנים שלכם באתרי שיתוף תמונות וקבצי וידאו , באתרי קהילות אינפוגרפיקה ובאתרי סימניות.
 

אתם יכולים להגדיר את הנתונים עבור ההגשות האוטומטיות ברישום לספריות, מנועי חיפוש, הפצת תכנים וסימניות > הגדרות. בחרו במנועי החיפוש התומכים בהגשת תוכן אוטומטית באזור מנועי חיפוש אוטומטיים:

עם זאת, רוב מנועי החיפוש והספריות דורשים הגשות ידניות. אספנו בעבורכם את המקורות הטובים ביותר במקום אחד – בדקו את כל הדוחות, מ"סטנדרטי" ועד PPC, ולחצו על הקישורים כדי להגיע לדפי ההגשה הרצויים.

כדי להגיש את האתר שלך באופן אוטומטי לאתרי הסמכות הגבוהים כי עדיין לקבל זאת, לפתוח את הגשת תוכן הכלי ( בפרופיל Backlink > הגשת תוכן > אוטומטית ), לחץ על הגדרת כפתור מילוי כול פרטים נדרשים פרטים של בעלי האתר ואת פרטי אתר כרטיסיות. לאחר מכן, עבור לכרטיסייה SE אוטומטית ובדוק את מנועי החיפוש שאליהם ברצונך להגיש, לחץ על שמור כדי להחיל את השינויים ולחץ על שלח . אתה גמור.

כדי לשלוח למנועי חיפוש שאינם מקבלים שליחות אוטומטיות, פתח את שליחת התוכן > רגיל (או מקומי, מסחר אלקטרוני, תוכן, בלוג, PPC ), לחץ על הקישור שלח ליד מנוע החיפוש שאליו ברצונך לשלוח ופעל לפי ההנחיות שניתנו על ידי מנוע חיפוש זה לביצוע ההגשה.

כלי הגשת התוכן תומכים 6 מנוע חיפוש אשר מקבלים טפסים אוטומטיים 6 מנוע חיפוש גדולים (כמו גוגל, בינג, וכו ') אשר מקבלים טפסים ידניים בלבד. חוץ מזה, אתה יכול להגיש לספריות, מנועי חיפוש מקומיים, מסחר אלקטרוני, תוכן, בלוג ומנועי PPC המקבלים הגשות ידניות. שים לב שהמספר הכולל של מנועי החיפוש משתנה כל הזמן, כאשר אנו מוסיפים מנועים חדשים או מסירים את אלה שהופכים לבלתי יציבים, בעלי סמכות נמוכה או מפסיקים לקבל הגשות.

אין אפשרות להוסיף מנוע חיפוש או ספרייה משלכם לכלי רישום לספריות, מנועי חיפוש, הפצת תכנים וסימניות, אבל אתם יכולים לפנות אלינו בבקשה להוסיף אותם.

פתח את הכלי להגשת תוכן והמשך לכרטיסייה הנדרשת ( רגיל, מקומי, מסחר אלקטרוני, תוכן, בלוג, PPC ). לחץ על לחצן סינון ובחר ספריות מוסתרות ברשימה הנפתחת. כדי לשחזר דף שליחה לרשימה הגלויה לחץ על הסתר . בוצע.

כן, הכלי רישום לספריות, מנועי חיפוש, הפצת תכנים וסימניות מאפשר לכם להירשם למנועי חיפוש מקומיים. עברו אל רישום לספריות, מנועי חיפוש, הפצת תכנים וסימניות ≫ מקומי, לחצו על מנוע החיפוש שאליו ברצונכם להירשם ופעלו לפי ההוראות של מנוע החיפוש על מנת להשלים את הרישום.

אין היגיון בהגשה חוזרת ידנית הנעשית בתכיפות גדולה – זה לא יגדיל את הסיכויים שלכם להיות מדורגים גבוה יותר. הסיבה המשכנעת היחידה להגשת האתר מחדש למנועי חיפוש ולספריות היא ביצוע כמה שינויים משמעותיים בתכניו. עם זאת, אפילו במקרה זה, אל תגישו מחדש את כל דפי האתר שלכם: אתם צריכים רק להגיש מחדש את הדפים המעודכנים.

הדוח תוצאות רישום יציג בפניכם את רשימת מנועי החיפוש שאליהם נרשמתם וייתן לכם מושג לגבי מידת ההצלחה של ההגשות האוטומטיות שלכם. עברו אל רישום לספריות, מנועי חיפוש, הפצת תכנים וסימניות > תוצאות רישום. מנועי החיפוש שאליהם הצלחתם להירשם מסומנים בסימן וי ירוק, ההרשמות שנכשלו מסומנות בסימן קריאה חום.

אם ההגשה הידנית שלכם הצליחה, אנא סמנו וי במשבצת שלה באזור האב – היא תופיע כהצלחה גם בדוח תוצאות הרישום.

כן – במצב ניסיון. אתה יכול לשלוח עד 5 מנועי חיפוש באופן אוטומטי ולהשתמש ב- Sitemap Submission בלבד של בלוק ההגשה הידנית.

 
רישום לספריות, מנועי חיפוש, הפצת תכנים וסימניות

צריך עזרה בקידום האתר ?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אולי יעניין אותך

גוגל אנליטיקס

גוגל אנליטיקס

כיצד מחברים את חשבון Google Analytics?
אם דילגתם על שלב ההרשאה של Google Analytics באשף הוספת אתר חדש, אין לכם מה לדאוג. תוכלו לחבר אותו כאשר תצטרכו, פשוט עקבו אחר ההוראות הבאות..

קרא עוד »
רישום לספריות, מנועי חיפוש, הפצת תכנים וסימניות

צריך עזרה בקידום האתר ?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אולי יעניין אותך

הצטרף עכשיו וקבל גישה לפלטפורמת הקידום המערכת תעקוב אחר האתר שלך תציג לך את מיקומי האתר בריאותו ותקינותו מול גוגל המערכת תציע משימות לביצוע באתר עוד תקבל מידע על אתרי המתחרים הביקוש וההיצע בתחום שלך מחקרי מילות מפתח עדכונים ומידע רלוונטי לקידום נכון בגוגל קבל עכשיו מערכת שיווק וקידום SEO במיוחד עבור אתר שלך הצטרפו עכשיו לתקופת ניסיון ותתחיל להתקדם השרות זמין בכפתור->

רוצה לקדם את האתר לבד?

קבל עכשיו גישה למערכת שיווק וקידום SEO במיוחד עבור אתר שלך ותהנה ממגוון כלים כולל המדריך המלא לקידום אורגני עשה זאת בעצמך

מדריך אונליין לקידום אורגני עשה זאת בעצמך  המדריך מחובר למערכת שתעקוב אחר האתר שלך תציג לך את מיקומי האתר בגוגל כלי למחקר מילות מפתח ובחירת מילים לקידום  המערכת תאתר בעיות באתר, מצבו בריאותו ותקינותו מול גוגל המערכת תציע משימות לביצוע באתר שלך תקבל מידע ותוכל לחקור את אתרי המתחרים שלך הביקוש וההיצע בתחום שלך מחקרי מילות מפתח עדכונים ומידע רלוונטי לקידום נכון בגוגל

רוצה לראות מידע נוסף על המערכת ראה עוד 

מדריך לקידום אורגני אונליין

הרשמה למדריך הדיגיטלי רק 29.9 שח התחל עכשיו

_PR

הקידום שלך תקוע? רוצה עזרה באתר?

דילוג לתוכן