קבל קופון הנחה 10% מערכת קידום אתרים אורגני לשיווק נכון לאתר האינטרנט שלך התחל עכשיו>>>

קידום אתרים בגוגל  קמפיינים בפייסבוק וגוגל בניית אתרים בניית חנויות וירטואליות שיווק עסקים במדיה מערכת לקידום אתרים  מדריך אונליין לקידום אורגני לבד 

מפת אתר

cropped-cropped-Initial-Brand-Salon-e-removebg-preview

מפת אתר

מפת אתר אנדקסו את האתר שלכם במהירות. חוללו ושלחו מפת אתר מסוג XML עבור האתר שלכם בשני קליקים. באמצעות הכלי ליצירת מפת האתר תוכלו לראות מתי בפעם האחרונה העכבישים של גוגל, יאהו ובינג ביקרו באתר שלכם.

 
מהי מפת אתר ומדוע היא נדרשת?

מפת האתר היא קובץ XML המכיל פרטים על הכתובות (URL) של דפי האתר שלכם. מלבד הכתובת עצמה קיימים פרטי מטא על הכתובות (מועד העדכון האחרון, תכיפות עדכוני התוכן בדף ואת סמכות (חשיבות) הדף בהשוואה לדפים אחרים באתר) כך שהמפה מאפשרת למנועי החיפוש לסרוק את האתר בצורה יותר מועילה.

היתרונות העיקריים של מפת אתר ל-SEO הם:

  • מנועי החיפוש יכולים לסרוק דפים שאין להם גישה אליהם באתר

  • באמצעות שימוש בתגיות במפת האתר תוכלו להציג למנועי החיפוש מהם הדפים החשובים לכם ביותר באתר

  • תוכלו להשתמש בשתי תגיות אופציונליות נוספות: lastmod המשקפת למנועי החיפוש את התאריך האחרון שבו הדף עודכן ו changefreq המציינת את תכיפות העדכונים של הדף.

 

תבנית זו מיועדת לעיבוד על ידי מכונות והיא מתאימה במיוחד לאתרים המכילים אלפי או אפילו מיליוני כתובות URL. מפת אתר XML היא אחת הדרכים המהירות ביותר להצביע לזחלנים של מנועי החיפוש על הדפים שאליהם הם צריכים לזחול למציאת תוכן חדש. אתם יכולים אפילו לתזמן את התדירות שבה תרצו שהאתר שלכם ייסרק על ידי הזחלנים. בנוסף, תבנית זו מתאימה מאוד לקבצי וידאו ותמונות ולקבצים אחרים שקשה למנועי החיפוש לסרוק. אם אין בספריית השורש של אתרכם מפת אתר XML, הכלי ניתוח SEO יתריע בפניכם על כך.

התשובה תלויה בתכנית השירות הנוכחית שלכם. טווח הסריקה הוא כדלקמן:

  • גרסת ניסיון ללא תשלום – עד 1,000 דפים

  • תכנית Solo – עד 1,000 דפים

  • תכנית Startup – עד 20,000 דפים

  • תכנית Corporate – עד 30,000 דפים

  • תכנית Agency Unlimited – עד 100,000 דפים

קובץ מפת אתר יכול לכלול 50,000 כתובות אתרים לכל היותר, כך שאם מחולל מפת האתר מוצא יותר מ-50,000 עמודים, הוא ייצור שני קבצי מפת אתר וקובץ אינדקס 'sitemap_index.xml.gz'. במקרה כזה עליכם לוודא כי ה-'robots.txt' שלכם מצביע על קובץ האינדקס.

מפת אתר דורשת עדכון בכל פעם שאתם יוצרים תוכן חדש או משנים את מבנה האתר. שימו לב, עדכון הוא אינו הגשה. לאחר הגשת מפת האתר למנועי החיפוש, ודאו שהיא מתעדכנת בזמן כך שעכבישי מנועי החיפוש יוכלו לגלות את התוכן החדש בהקדם האפשרי.

מפת אתר

צריך עזרה בקידום האתר ?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אולי יעניין אותך

פרסום On-Site ו-On-Network

פרסום On-Site ו-On-Network

פרסום On-Site ו-On-Network נהלו מסע פרסום טקסטואלי באתרים או ברשתות בעלי תנועה גדולה או ברשתות שותפים הקשורים לנישה שלכם.

קרא עוד »
מפת אתר

צריך עזרה בקידום האתר ?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אולי יעניין אותך

בלוגים מארחים

בלוגים מארחים

בלוגים מארחים יכולים להיות דרך יעילה להשגת קישורים נכנסים בכיוון אחד. זהו גם נוהג נפוץ ושימושי להגדלת תנועת הגולשים הממוקדת לאתר שלכם.

קרא עוד »
בניית קישורים חד סטרית

בניית קישורים חד סטרית

בניית קישורים חד סיטריים, באמצעות פתיונות ושימוש ברשתות חברתיות עבודה על פרופיל הקישורים ודאו כי כתובות ה-URL של האתר בנויות בצורה מיטבית..

קרא עוד »

הצטרף עכשיו וקבל גישה לפלטפורמת הקידום המערכת תעקוב אחר האתר שלך תציג לך את מיקומי האתר בריאותו ותקינותו מול גוגל המערכת תציע משימות לביצוע באתר עוד תקבל מידע על אתרי המתחרים הביקוש וההיצע בתחום שלך מחקרי מילות מפתח עדכונים ומידע רלוונטי לקידום נכון בגוגל קבל עכשיו מערכת שיווק וקידום SEO במיוחד עבור אתר שלך הצטרפו עכשיו לתקופת ניסיון ותתחיל להתקדם השרות זמין בכפתור->

רוצה לקדם את האתר לבד?

קבל עכשיו גישה למערכת שיווק וקידום SEO במיוחד עבור אתר שלך ותהנה ממגוון כלים כולל המדריך המלא לקידום אורגני עשה זאת בעצמך

מדריך אונליין לקידום אורגני עשה זאת בעצמך  המדריך מחובר למערכת שתעקוב אחר האתר שלך תציג לך את מיקומי האתר בגוגל כלי למחקר מילות מפתח ובחירת מילים לקידום  המערכת תאתר בעיות באתר, מצבו בריאותו ותקינותו מול גוגל המערכת תציע משימות לביצוע באתר שלך תקבל מידע ותוכל לחקור את אתרי המתחרים שלך הביקוש וההיצע בתחום שלך מחקרי מילות מפתח עדכונים ומידע רלוונטי לקידום נכון בגוגל

רוצה לראות מידע נוסף על המערכת ראה עוד 

מדריך לקידום אורגני אונליין

הרשמה למדריך הדיגיטלי רק 29.9 שח התחל עכשיו

_PR

הקידום שלך תקוע? רוצה עזרה באתר?

דילוג לתוכן